Detské cyklosedačky značky Qibbel

Bezpečné detské holandské cyklosedačky Qibbel pre Váš rodinný cyklistický zážitok.

Hľadáte bezpečnosť, pohodlnosť, atraktívnosť a štýl? Toto všetko a ešte viac nájdete v cyklosedačkách Qibbel. Holandské detské cyklosedačky Qibbel prinášajú revolúciu v preprave detí na bicykli. Bezpečné a súčasne štýlové cyklosedačky Qibbel si vytvoríte podľa Vašich predstáv, či jednoducho prispôsobíte farbe Vášho bicykla, široká ponuka rôznych farebných čalúnení. Upevňujú sa tromi spôsobmi na rám, na riaditká, alebo na batožinový nosič. Chcete byť kreatívny? Pre cyklosedačky Qibbel žiadny problém.

Detské cyklosedačky Qibbel, to je rodinný cyklistický zážitok.

Predná cyklosedačka v bielej a čiernej farbe je určená pre deti od 9 mesiacov do cca 3 rokov. Cyklosedačku môžete namontovať na každý typ mestského bicykla a väčšinu horských bicyklov. K prednej sedačky odporúčame ochranný štít vrchný a spodný proti dažďu a vetru.  Plánujete dlhšiu cestu na bicykli a máte strach že sa Vaša ratolesť bude nudiť? Vaše dieťa bude mať super zážitok vďaka výhľadu na cestu a počas jazdy sa môže hrať s detským klaksónom a riadidlami.

Zadná cyklosedačka v bielej a čiernej farbe je určená pre deti do 22 kg / 6 rokov. Cyklosedačku môžete namontovať na každý typ bicykla. Upevniť si ju môžete na rám bicykla, alebo batožinový nosič.

Detské cyklosedačky Qibbel sú polohovateľné s možnosťou spiacej polohy Vášho dieťaťa. Stupačky sú nastaviteľné bez použitia cyklonáradia.

Qibbel detská cyklosedačka je pevná (dvojitý plast), ešte viac bezpečná s možnosťou vlastného farebného dizajnu.

Farebné prevedenie si navolíte podľa Vášho vkusu, široká ponuka vodeodolných čalúnení v kombinácii s farebnými opierkami a stupačkami.

Farbu sedačky a poťahu si sami zvolíte podľa Vášho želania.

Len 4 jednoduché kroky a vytvoríte si detské cyklosedačky Qibbel podľa Vášho vkusu.