Fenix svetlo BC05R 10 lumenov

Dostupnosť
Nie je skladom
Cena s 20% DPH
19.90 €
Kód
BC05R

Fenix svetlo BC05R 10 lumenov

  • Tri červené LED
  • Interná Li-pol akumulátor
  • Nabíjanie cez konektor typu USB-C
  • Spona pre upevnenie na batoh či popruhov čelovky
 

Nabíjateľná červená blikačka Fenix ​​BC05R prináša svetelný tok až 10 lúmenov (ANSI). Na napájanie slúži zabudovaný lítium-polymérový akumulátor s kapacitou 240 mAh, ktorý sa nabíja cez konektor typu USB-C priamo vo svietidle. Svetelným zdrojom sú tri červené LED viditeľné až zo vzdialenosti 200 metrov. Hmotnosť svietidla je zanedbateľných 19 gramov. Súčasťou balenia je aj spona, vďaka ktorej je možné svietidlo pripnúť na batoh, oblečenie či na popruh čelovky. Je preto možné ju použiť nielen ako zadné cyklosvetlo, ale aj ako bezpečnostné červené svetlo pri behaní a turistike.

Dizajn držiaku umožňuje rýchlu montáž i demontáž svetla z bicykla bez použitia náradia. Objímka pasuje na sedlovú trubku s priemerom 20 až 35 milimetrov.

Fenix ​​BC05R ponúka celkom dva režimy stáleho svietenia dva režimy blikania s výdržou až 72 hodínCyklosvetlá Fenix ​​vám zaistia bezpečné osvetlenie na nočné tréningy, pravidelné dochádzanie do práce aj na vytrvalostné preteky.

Všetky parametre baterky (svetelný tok, doba svietenia na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú merané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009 Flashlight Basic Performance Standard.

Table
Score
FAQ
Podobné produkty