Sponser energetický nápoj Competition Orange 60 g

Dostupnosť
Informujte sa
Cena s 20% DPH
1.90 €
Kód
SPO180002

Sponser energetický nápoj Competition Orange 60 g

Jemný, ochutený energetický nápoj vo forme prášku bez kyseliny s dôležitými elektrolytmi. Pomarančová príchuť. Mix 8 sacharidov s rôznym glykemickým indexom a elektrolytov, bez obsahu kyselín. Vďaka špeciálnemu zloženiu a neutrálnej príchuti je vhodný aj vo vysokých koncentráciách. Pri zvýšenej potrebe energie pri vytrvalostnom cvičení, ako aj pre rehydratáciu po stratách tekutiny po fyzickej aktivite.

Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je aj pri vysokých koncentráciách veľmi dobre znášaný. Vysokomolekulárny škrob s nízkou osmolalitou. Izomaltulóza trehalóza pre pomalší nárast hladiny inzulínu v porovnaní s inými cukrami. Osem rôznych sacharidov umožňuje v tele ich lepšie vstrebávanie. Kombinácia rôznych typov cukrov napomáha k pomalšiemu uvoľňovaniu energie a zlepšuje využitie energie o 20-50% v porovnaní s jedným druhom cukru.

Zloženie:

60 g (750 ml) obsahuje:

aróma, zeleninový extrakt, chlorid sodný, citran draselný, citronan horečnatý

citrát sodný, dextróza, fruktóza, horčík, izomaltulóza (zdroj glukózy a fruktózy): 6,5%, maltodextrín, mliečnan vápenatý, sacharidy, celkom: 58 g, sacharóza,

sodík: 0,4 g, škrobové hydrolyzáty (jačmeň, ryža): 26%, trehalóza (zdroj glukózy): 6,5%, vápnik: 36 mg

 

Upozornenie:

Potravina vhodná pre športovcov. Nie je náhradou pestrej vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

 

Dávkovanie:

Rozpustením sáčika v 750 ml vody - získate hypotonický nápoj. Rozpustením sáčika v 500 ml vody - získate isotonický nápoj.

 

Potravina určená pre osobitnú výživu.

 

Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Table
Score
FAQ
Podobné produkty