Sponser energetický nápoj Long Energy Citrus 60 g

Dostupnosť
Skladom
Cena s 20% DPH
2.10 €
Kód
SPO180009

Sponser energetický nápoj Long Energy Citrus 60 g

Vysokoenergetický nápoj na súťaže bez kyseliny, založený na ôsmich rôznych zdrojoch sacharidov. Bez obsahu kyselín s 5% bielkovín v peptidovej forme (zreteľne rýchlejšia absorpcia). Obsahuje 8 rôznych zdrojov sacharidov s rôznym glykemickým indexom, VitargoTM, je obohatený o PeptoPro, glutamín a BCAA. Vhodný pri aktivitách s trvaním dlhším ako 2 hod.

Vysokoenergetický nápoj na súťaže bez kyseliny, založený na ôsmich rôznych zdrojoch sacharidov.

Obsah bielkovín vo výške 5% vo forme peptidov.

Vitargo ®, patentovaný sacharid z jačmenného škrobu s 100 x väčšou molekulárnou hmotnosťou ako maltodextrín, spôsobuje veľmi nízku osmolaritu a o 70% rýchlejšiu tvorbu glykogénu vo svaloch.

Zloženie:

60 g (750 ml) obsahuje:

alfa-tokoferol acetát, aminokyseliny, bielkovinový hydrolyzát, bielkoviny, biotín, chlorid, chlorid sodný, citrát draselný, citronan horečnatý, citrát sodný, cukry, dextróza, draslík, fruktóza, glutamová kyselina vrátane glutamínu, horčík, hydrolyzát ryžového škrobu, izomaltulóza (zdroj glukózy a fruktózy), jačmenný škrob (Vitargo®): 15%, kyanokobalamín, kyselina askorbová, kyselina listová, kyselina nikotínová, kyselina pantoténová, L-izoleucín, L-leucín, L-valín, maltodextrín, mliečnan vápenatý, niacín, pantotenát vápenatý, príchute, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, sacharóza, sodík, tiamín mononitrát, trehalóza (zdroj glukózy), vápnik, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín C, vitamín E

Upozornenie:

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je náhradou pestrej stravy.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.(min. 6 mesiacov)

 

 

 

 

 

Dávkovanie:

60-80 g (3-4 odmerky) rozpustite v 750 - 1000 ml vody a užívajte počas každej hodiny v priebehu záťaže. Na regeneráciu pripravte v koncentrácii až 120 g / liter. Fľašu dobre pretrepte. Nápoj na súťaže a regeneráciu, najmä pre záťaže dlhšie ako 2 hodiny.

 

Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Table
Score
FAQ
Podobné produkty