Abus Smiley 2.0 Royal purple prilba, veľkosť M

Akcia -15%
Dostupnosť
Skladom
Cena s 20% DPH
35.90 € 30.51 €
Kód
ABU3340-007

Abus Smiley 2.0 Royal purple prilba, veľkosť M

Detská cyklistická prilba ABUS Smiley 2.0 Royal Purple očarí i tých najmenších cyklistom svojim hravým dizajnom s námorníckymi motívmi na modrom podklade. Nie je potrebné dodávať, že prilba, ktorá perfektne sadne, je pre bezpečnosť vašich detí pri jazde na bicykli, to zásadné. Avšak rovnako dôležité je i to, aby sa páčila. To všetko táto prilba vašim deťom splní.

Prvé cyklistické skúsenosti

Prilby Smiley 2.0 najlepšie využijú tí najmenší. Je vhodná pre deti v sedačkách, prívesoch alebo i pre získavanie prvých vlastných skúseností na odrážadle či prvom bicykli. Svojim tvarom lepšie kryje citlivé oblasti na hlave dieťaťa, čo napomáha maximálnej bezpečnosti.

Moderná technológie pre väčšie bezpečie

Helma disponuje technológiou in-mold, vďaka ktorej je ľahšia a pevnejšia. Pri výrobe sa do vonkajšej škrupiny vstrekuje EPS pena,ktorá je ľahká a maximálne pevná. Pre modernú bezpečnú helmu je táto technológia nevyhnutná.

Prilba, ktorá perfektne sadne, je základ

Obvod helmy jednoducho nastavíte pomocou kolieska na zadnej strane. Nemusíte sa teda obávať, že by prilba mohla vášmu dieťaťu spadnúť z hlavy. Na zapnutie slúži plastová spona. Prilba, ktorá perfektne sadne - to je zásadné, aby spoľahlivo chránila pri prípadnom páde.

Premyslené detaily

  • Na zadnej strane helmy sa nachádza výrazná odrazka pre lepšiu viditeľnosť malého cyklistu či cyklistky.
  • Predné vetracie otvory pokrýva sieťka proti hmyzu. Vlietnutie bodavého hmyzu pod helmu môže totiž byť veľmi nebezpečné.
  • Vetracie otvory zaručujú odvetranie a tepelný komfort, aby sa malý cyklista v prilbe nepotil.

Technické parametre

  • Veľkosť S: obvod hlavy 45 - 50 cm, hmotnosť 225 g
  • Veľkosť M: obvod hlavy 50 - 55 cm, hmotnosť 240 g
Table
Score
FAQ
Podobné produkty