Abus Anuky blue soccer prilba, veľkosť S

Akcia -20%
Dostupnosť
Skladom
Cena s 20% DPH
49.00 € 39.20 €
Kód
ABU3321-010

Abus Anuky blue soccer prilba, veľkosť S

Detská cyklistická prilba ABUS Anuky Blue Soccer očarí i tých najmenších cyklistom svojim hravým dizajnom s potlačou futbalových lôpt na modrom podklade. Nie je potrebné dodávať, že prilba, ktorá perfektne sadne, je pre bezpečnosť vašich detí pri jazde na bicykli, to zásadné. Avšak rovnako dôležité je i to, aby sa páčila. To všetko táto prilba vašim deťom splní.

Prvé cyklistické skúsenosti

Prilby Anuky najlepšie využijú tí najmenší. Je vhodná i pre deti v sedačkách, prívesoch alebo i pre získavanie prvých vlastných skúseností na odrážadle či prvom bicykli. Svojim tvarom lepšie kryje citlivé oblasti na hlave dieťaťa, čo napomáha maximálnej bezpečnosti.

Moderná technológie pre väčšie bezpečie

Helma disponuje technológiou in-mold, vďaka ktorej je ľahšia a pevnejšia. Pri výrobe sa do vonkajšej škrupiny vstrekuje EPS pena,ktorá je ľahká a maximálne pevná. Pre modernú bezpečnú helmu je táto technológia nevyhnutná.

Prilba, ktorá perfektne sadne, je základ

Obvod helmy jednoducho nastavíte pomocou kolieska na zadnej strane. Nemusíte sa teda obávať, že by prilba mohla vášmu dieťaťu spadnúť z hlavy. Na zapnutie slúži plastová spona. Prilba, ktorá perfektne sadne - to je zásadné, aby spoľahlivo chránila pri prípadnom páde.

Premyslené detaily

  • Na zadnej strane helmy sa nachádza červené led svetielko pre lepšiu viditeľnosť malého cyklisty či cyklistky.
  • Predné vetracie otvory pokrýva sieťka proti hmyzu. Vlietnutie bodavého hmyzu pod helmu môže totiž byť veľmi nebezpečné.
  • Dostatočné vetracie otvory zaručujú plynulé odvetranie a tepelný komfort, aby sa malý cyklista v prilbe nepotil.

 

Technické parametre

Veľkosť S: obvod hlavy 46 - 52 cm, hmotnosť 200 g

Veľkosť M: obvod hlavy 52 - 57 cm, hmotnosť 220 g

Table
Score
FAQ
Podobné produkty